Žvejybai reikia įrangos, todėl šiuo hobių užsiimantys žmonės puikiai supranta, jog kartais vienas iš gana reikalingų daiktų smagiam dienos praleidimui žvejojant yra valtys. Su ja galima ne tik smagiai pažvejoti, bet ir pasiplaukioti geram orui pasitaikius. Žinoma, tokia įranga yra investicija, todėl visuomet norisi iškart pasirinkti tokį variantą, koks tikrai tikrų. Visgi valčių būna daug ir įvairiausių, o į ką svarbiausia atkreipti dėmesį žinoma ne visuomet. Taigi, sužinokite kokie kriterijai svarbiausi ir ką reikia apgalvoti prieš perkant valtį.

Jeigu mėgstate žvejoti ne vieni, tuomet tikrai neužteks pačios mažiausios valties. Tokiu atveju pagalvokite kelių vietų valties pakaktų, kad galėtumėte tą daryti su šeimos nariais ar bičiuliais. Valtyje turi užtekti vietos kiekvienam, o taip pat reikia nepamiršti ir daiktų bei pagautos žuvies – šiems dalykams taip pat reikia vietos valtyje. Perkant valtį reikia atsižvelgti ir į tai ar tai tik šiai veiklai ir bus skirtas daiktas ar norėsite ją panaudoti ir pasiplaukiojimams, kitoms pramogoms. Na, o galiausiai atkreipkite dėmesį ar turėsite kaip valtį transportuoti, nuo to irgi priklauso dydis, kuri galite pasirinkti. Biudžetas, žinoma, yra taip pat svarbus aspektas.

Valties dugnas gali būti labai įvairus, todėl pagalvokite iškart ar valtyje žadate žvejoti stovint. Jeigu ne, galima rinktis tiesiog pripučiamą, minkštą dugną ir nesukti galvos. Tačiau, jei stovint valtyje žvejojate, jums reikia kietesnio dugno, kuris gali būti iš faneros ar metalo. Taip būsite užtikrinti, jog stovėsite stabiliai. Fanera pasirenkama kiek dažniau nei metalas kaip pagrindas, nes fanera turi tikrai nemažai privalumų, kurie daugeliui tinka. Toks dugnas nešaldo kojų, yra atspari vandeniui, puikiai tinka net ir šaltaisiais metų mėnesiais ir ją lengviau atnaujinti, kai to prireikia.

Atkreipkite dėmesį ar valtis transformuojasi. Kai kurios valtys yra su išimamomis sėdynėmis, kurių vieta gali būti keičiama ir turi panašių privalumų, todėl pagalvokite ar jums to reikia. Daugeliu atveju valtys, kurios transformuojasi yra patogesnės, lengviau naudojamos. Atkreipkite dėmesį ir į tai ar valtyje yra vieta variklyje, jei žadate ateityje tokį turėti. Jei galvojate apie valtį, ją išsirinkti galite – https://www.garantboats.eu/.