Kai vasara trunka vos tris mėnesius, moteriškas megztinis iš tiesų yra labai reikalingas. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, moteriški megztiniai šiandien sudaro tokį didelį pasirinkimą, kad tinkamiausią tikrai bus galima rasti bet kokiu atveju (kelionei į darbą, norint pasipuošti, ar praleisti vakarą namuose ir t.t.). Na, o, ką vertėtų rinktis jaukumą mėgstančioms dailiosios lyties atstovėms? Kokie moteriški megztiniai labiausiai tiktų šiuo atveju? Turime keletą pasiūlymų. 

Prieš kelerius metus išpopuliarėję oversize dydžio megztiniai šiandien yra tobulas sprendimas kiekvienai, kuri nori jaukumo. Tokio pobūdžio drabužiai ne tik nevaržo judesių, bet ir suteikia kur kas daugiau šilumos, maloniai apgaubia ir sukuria ypač jaukią nuotaiką.

Pastelinės spalvos

Sunku būtų patikėti, kad ryški, intensyvi spalva asocijuojasi su jaukumu. Priešingai, jaukumas paprastai yra siejamas su pastelinėmis švelniomis, raminantį poveikį turinčiomis spalvomis, todėl, jei norite jaukaus megztinio, ryškias spalvas palikite nuošalyje.

Minkštas ir švelnus

Kaip žinia, moteriški megztiniai šiandien yra gaminami iš pačių įvairiausių audinių, vilnos rūšių, tad tikrai ne kiekvienu atveju galima išgauti minkštumą bei švelnumą, kurie kaip žinia, apgaubia jaukumu. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad iš 100 proc. medvilnės ar įvairių rūšių vilnos pagaminti megztiniai yra labai minkšti bei švelnūs, o tai yra puikus pasirinkimas, norinčioms jaukumo.

Megztinis, didelėmis kišenėmis ar gobtuvu

Megztinis, didelėmis kišenėmis ar gobtuvu tikrai suteiks kur kas daugiau jaukumo nei drabužis, kuris šių detalių neturi. 

Smulkūs dekoro elementai

Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad jaukumą kuria ne tik spalvos ar tekstūros, bet ir dekoro elementai. Štai, pavyzdžiui, mažyčiai, smulkučius ir lengvi dekoro elementai tikrai sukurs jaukią nuotaiką.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad toks jaukumu dvelkiantis megztinis yra iš tiesų puikus pasirinkimas: jis taps ne tik geriausiu draugu ilgais žiemos vakarais, bet ir puikiai tiks vykstant į gamtą, įvairių kelionių metu ar nusprendus praleisti vasaros naktį po atviru dangumi. Tad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti bent kelis tokius megztinius.