Pasirašius nuomos sutartį ir prieš atiduodant automobilį klientui jis, kartu su automobilių nuomos įmonės atstovu, yra apeinamas ir apžiūrimas, sutartyje yra pažymimi esami defektai, taip užfiksuojant automobilio stovį prieš jį atiduodant klientui. Procedūra taip pat yra kartojama klientui grąžinus automobilį, sulyginama su duomenimis nuomos pradžios sutartyje ir taip stengiamasi išvengti netikslumų. Yra rekomenduojama pasiimti draudimą, ypač važiuojant į užsienį. Kadangi žinome kokie temperamentingi gali būti užsienio vairuotojai. Ypač pietiečiai. Taip pat rekomenduojama pasiėmus mašiną nusifotografuoti iš visų pusių, o ypač užfiksuoti visus jau esamus defektus. Kad atiduodant mašiną automobilių nuomos įmonei nekiltų jokių nesklandumų. 

Kokie yra automobilio nuomos žingsniai?

Artėjant atostogoms pradedama galvoti kur keliauti ir kokį būdą tam keliavimui pasirinkti. Automobilių nuomos idėja tikrai kiekvienam ateina į galvą. Tačiau dažnas taip pat pagalvoja, jog automobilių nuomos procesas yra sudėtingas ir už to slepiasi daug rizikų. Tačiau iš tikro pagrindiniai nuomos žingsniai yra tokie: nuomos rezervacijos formos užpildymas, gaunamas patvirtinimas, pasirašoma sutartis, sumokamas avansas, pasiimamas automobilis. . Rezervacijos metu išssirinksite jūsų norimą automobilį. Automobilių nuomos paslaugą galės gauti tik asmuo, kuriam yra suėję 21 metai. Atvykus į automobilių nuomos biurą, jūs privalėsite pateikti asmens dokumentą bei vairuotojo pažymėjimą. Svarbiausiai yra atidžiai perskaityti sutartį ir įsipareigojimus abiejų šalių. Esant poreikiui informuoti, jei automobilį grąžinsite kitoje atstovybėje. Biure taip pat gausite sumokėti avansą bei sumą už automobilio nuomą ir atidžiai apžiūrėti automobilį. Grąžinant mašiną turite įvertinti visas galimas kliūtis ir aplinkybes, kad mašiną į automobilių nuomos punktą grąžintumėte laiku. Tada mašina bus patikrinama ir jei nebus defektų ji bus priima. 

Kodėl verta nuomotis automobilį internetu?

Šiandieniniai žmonės internetą naudoja didžiajai savo kasdienių darbų atlikti. Perka maistą, apmoka sąskaitas, rezervuoti paslaugas, IT operacijoms. Tai sutaupo laiko. Nes gyvenimo tempas sparčiai didėja. Todėl akivaizdu, kad žmonės taupydami savo laiką automobilio rezervacijas taip pat atlieka internetu. Automobilių nuoma internetu yra greita, patogu ir paprasta. Išsirinkę norimo dydžio, markės, tipo automobilį, pasirinkę nuomos laikotarpį bei patogią automobilio paėmimo ir grąžinimo lokaciją, keliais mygtukų paspaudimais atliksite automobilio rezervaciją. Automobilį rezervuoti galite net metus į priekį. O rezervavus automobilio nuomą vasarai  žiemos laikotarpiu, mokėti reikės žiemos kainų tarifais. Pasikeitus kelionės planams nieko neprarasite, nes  rezervuojant automobilį nuomai internetu, atšaukimas,keitimas – nemokamas.