Visiška natūralu, kad šiuolaikinėje rinkoje labai svarbi greita reakcija į kintančius verslo polinkius ir tik greitai reaguojantis verslas gali prisitaikyti ir ne tik sėkmingai išlikti, tačiau ir plėstis. Apie ką mes? Įmonės reorganizavimas – ta procesas, kurio metu įmonės veiklos kryptis bei kitos smulkmenos pakreipiamos ta linkme, kuri tuo metu atrodo labiausiai tinkama ir kuri gali padėti pasiekti daugiausia tikslų.

Siekiant, kad įmonės perregistravimo dokumentų ruošimas būtų kuo tikslesnis – reikalingi specialistai, kurie teikia išsamias konsultacijas, padeda susitvarkyti visas smulkmenas, garantuoja, kad teisiškai bus viskas tvarkingai. Su specialistai viskas bus paprasčiau ir konkrečiau.

Toliau, Jūsų dėmesiui, nurodome kelias smulkmenas, kurias reikia žinoti planuojant perorganizavimo darbus.

Jungimas ar skaidymas?

Įmonės reorganizavimas dažniausiai juda dvejomis skirtingomis kryptimis. Jie gali būti detaliau suskaidoma, dalinama arba gali būti plečiama taip prijungiant daugiau partnerių.

Jungimas ar prijungimas?

Jeigu pasirenkamas jungimo būdas ir iš kelių mažesnių įmonių formuojama viena – tokiu atveju taip pat reikia įvertinti: reikalingas prijungimas ar sujungimas. Sujungimo metu išlaikoma visų įmonių dalyba pagal galias, o prijungimo būdu vienas arba keli juridiniai asmenys yra prijungiami prie didesnio, kurios galia taip pat yra didžiausia. Priklausomai nuo šio aspekto reikalingas ir atitinkamas perregistravimo dokumentų ruošimas.

Išdalijimas ar padalijimas?

Lygiai taip pat skaidant įmonę galima rinktis iš vienų galimybių: padalijimo arba išdalijimo.