Chi ir Chi Keratin priemonės plaukų procedūrai namie

Grožio salonuose vis daugėja plaukams atliekamų procedūrų, kurios skirtos plaukų atstatymui, pamaitinimui ar ilgalaikiam tiesinimui. Kadangi įvairios profesionalios plaukų priežiūros priemonės tampa vis labiau prieinamos ir lengviau įsigyjamos, dauguma procedūrų plaukams galima pasidaryti patiems namuose.

Vienos labiausiai naudojamų priemonių, skirtų plaukams, yra Chi ir Chi Keratin linija, kurioje galima rasti ne tik šampūnų, kondicionierių, bet įvairių serumų, kompleksų, bei kitų priemonių plaukų priežiūrai. Nusipirkus tam tikras priemones, namuose galima atlikti salonams nenusileidžiančias keratino prisotinimo ir plaukų atstatymo procedūras, po kurių galėsite mėgautis Chi Keratin produktais pamaitintais ir atstatytais plaukais.

Salone „Chi šilko keliu“ vadinamą plauko struktūrą atstatančią procedūrą dabar galite atlikti ir namuose – svarbiausia turėti reikiamas priemones. Procedūrai atlikti reikės 4 priemonių – Chi Infra šampūnas, Chi Infra kaukės, Chi Keratin Silk Infusion komplekso, Chi Keratin nenuplaunamo kondicionieriaus. Jas nusipirkus, atlikti procedūrą galėsite dar ne vieną kartą.

Procedūros atlikimas namuose

Turint priemones, atstatančią plaukų procedūrą pasidaryti nesunku. Visų pirma, reikia išplauti galvą Chi Infra šampūnų ir uždėti tokio paties pavadinimo kaukę bent 7 minutėms. Nuplovus kaukę ir rankšluosčiu nusausinus plaukus, juos ištepti Chi Keratin Silk Infusion kompleksu. Tuomet plaukai nupurškiami nenuplaunamu Chi Keratin Mist kondicionieriumi. Panaudojus visas priemones, plaukus reikia išdžiovinti ir ištiesinti juos plaukų žnyplėmis tam, kad karštis suaktyvintų priemonėse esančių medžiagų poveikį. Ši procedūra yra mėgstama ne tik dėl pamaitintų ir žvilgančių plaukų, bet ir dėl tiesinamojo poveikio, nes po procedūros pamaitinti plaukai nebe taip pučiasi ir tampa tvarkingi bei paklusnūs. Tiems, kad ši procedūra atrodo per ilga ir patiems darytis atrodo nepatogu, Chi Keratin linija siūlo tiesinimo priemonę K-Trix 5. Ją įsigyti galima https://kosmetikosparduotuve.lt/. Užtenka tik šios priemonės, kad būtų lengviau išlaikyti pamaitintus ir tiesesnius plaukus, tačiau naudojant su kitomis Chi Keratin priemonėmis efektas išsilaiko ilgiau. Žinoma, šios priemonės poveikis yra trumpesnis nei po procedūros, tačiau tai puiki išeitis nenorintiems ilgai užtrukti darantis procedūrą. Chi Keratin K-Trix 5 priemonę užtenka tolygiai užtepti ant drėgnų plaukų prieš juos džiovinant džiovintuvu ir tiesinant. Taip pat galima tepti ant sausų plaukų ir ištiesinti žnyplėmis.