Svetainė yra viena atviriausių ir tuo pačiu viena funkcionaliausių erdvių namuose, tad nieko keisto, kad renkantis baldus šiai patalpai norisi suderinti stilių bei funkcionalumą. Juolab, baldai svetainei šiuo metu yra tokie skirtingi, kad net ir turintieji specifinių poreikių gali jaustis ramūs, kad ras tai, kas jiems  labiausiai tinka bei patinka.

Mano Baldita gaminami baldai ypač stilingi, kokybiški ir puikūs, o kaina – maža. Tad verta apsilankyti jų prekybos vietoje ir sukomplektuoti savo svajonių svetainę. Jeigu ji labai maža ir komplektuoja atrodo sudėtinga – pasinaudokite mūsų patarimais, kuriuos atskleisime žemiau.

Mano Baldita gaminami baldai yra labai įvairūs, tad jeigu norite, kad patalpa atrodytų vizualiai kiek didesnė, tokiu atveju puikus pasirinkimas yra šviesesni baldai. Paprasčiausiai jie suteiks erdvės pojūtį ir tokioje svetainėje bus kur kas maloniau būti. O jeigu dar kartu priderinsite kelis svarbius akcentus, pavyzdžiui, veidrodžiai – tokiu atveju net ir maža svetainė bus kur kas erdvesnė. Taip pat siūlomi baldai svetainei turi būti funkcionalūs ir turėti bent kelias skirtingas funkcijas, kurios padeda keisti savo poziciją pagal poreikį. Štai sofa gali virsti lova, o mažas kavos staliukas labai dideliu stalu. Svarbiausia, kad baldas būtų ne tik funkcionalus, tačiau derėtų visumoje, tad galiausiai pavyks džiaugtis svetaine, kuri net ir būdama gana maža puikiai atliks jai paskirtą funkciją.

Mažose patalpose taip pat rekomenduojama laikyti kuo mažiau daiktų, kadangi tokiu atveju erdvė atrodys didesnė. Tokiu atveju vietoj atvirų sekcijų siūlome rinktis spintas ir panašiai, taip pat nepamiršti, kad po sofomis galima laikyti daug daiktų. Kiekvienas baldas turi būti apgalvotas ir kiekviena daiktas apsivartytas, kad maža patalpa netaptų dar mažesnė.

Mano Baldita gaminami baldai suteiks Jūsų svetainei ir visiems namams daugiau jaukumo, paprastumo ir tuo pačiu investicija į kokybiškus baldus nebus labai brangi. Rinkitės kokybę, kuri Jums tarnaus ilgai. Kai galimybės yra tokios atviros – kodėl gi ne?