Vienareikšmiškai teigti, kad internete visada bus pigiau ar brangiau, tikrai negalima, kadangi kaina dar priklauso nuo pardavėjo, kurie ją visi nustato skirtingai. Tačiau perkant internetu galima sutaupyti, kadangi ten greitai galima apžiūrėti skirtingų pardavėjų pasiūlymus, juos palyginti ir tuomet išsirinkti geriausią variantą, kuris dažniausiai bus ir pigiausias. Tačiau internete gali būti kažkiek pigiau ir dėl to, jog pardavėjams nereikia rūpintis realios parduotuvės išlaikymu, jos įrengimu bei patalpų nuoma, todėl jie gali kažkiek sutaupyti, o už tuos pinigus sumažinti produktų kainas bei taip sėkmingai konkuruoti, o pirkėjams suteikti galimybę kažkiek sutaupyti.

Mėnesiniai ar vienadieniai kontaktiniai lęšiai?

Specialistai vienareikšmiškai teigia, kad vienadieniai lęšiai yra geresnis ir sveikesnis pasirinkimas jūsų akims, kadangi tas pats produktas nenaudojamas antrą kartą, o tai leidžia sumažinti infekcijos tikimybę. Tačiau, pirmiausia, reikėtų atsižvelgti į asmeninius poreikius ir kaip dažnai nešiojate lęšius. Jeigu vertinant šį pasirinkimą iš finansinio aspekto, tai lęšių biofinity kaina bus gerokai didesnė, jeigu kasdien pirksime vienadienius, todėl daug pigiau tuomet būtų naudoti mėnesinius. Tačiau, jeigu lęšius naudojate tik kartą per savaitę, tuomet labiau apsimokėtų rinktis vienadienius. Be to, toks pasirinkimas gali būti patogus kelionių metu, kadangi nereikia rūpintis jų priežiūra, o visą dieną juos naudoję vakare galite tiesiog išmesti ir kitą rytą įsidėti naujus bei visiškai švarius lęšius, ta nereikia vežtis jų dėklo bei specialaus laikymo skysčio. Plačiau: https://www.lesiukas.lt/menesiniai-lesiai/biofinity-17/

Ar lęšių biofinity kaina lemia jų kokybę?

Negalima vienareikšmiškai teigti, kad brangesnis produktas yra geresnis, arba kad pigiausias yra prasčiausias. Tačiau renkantis kontaktinius lęšius vertėtų atkreipti dėmesį į jų gamintoją, kadangi žinomesni prekiniai ženklai garantuoja, jog įsigysite kokybišką produktą. Bet, tikriausiai, pastebėjote, kad tokie gaminiai gali kainuoti daugiau, nesvarbu, perkate lęšius ar bet kokį kitą produktą. Aišku, negalima teigti, kad reikia pirkti tik žinomų gamintojų brangesnius lęšius, tačiau prieš perkant nežinomus gaminius reikėtų pasidomėti jų kokybe bei žmonių atsiliepimais apie juos, kad netyčia neįsigytumėte prastos kokybės produkto, kuris gali pakenkti akims. Tad kartais šioje vietoje tikrai nereikėtų taupyti, be to, lęšių kaina ir taip sąlyginai nėra didelė.