Palapinės ir kur jas įsigyti?

Palapinės sluoksniai

Prieš perkant palapinę reikia žinoti keletą svarbių faktorių. Atkreipkite dėmesį į tai, kiek sluoksnių turi palapinės audinys, kaip ji montuojama, koks jos svoris. Visi šie faktoriai svarbūs, nes nuo to priklauso jūsų kelionės komfortabilumas. Kelių sluoksnių palapinę geriausia rinktis? Specialistai rekomenduoja dviejų sluoksnių palapines, todėl, kad jos yra nepraleidžiančios vandens ir efektyviai šalina drėgmę. Būnant palapinėje susirado kondensatas, kuris turi išgaruoti arba palapinėje bus jausis drėgmė. Dar vienas svarbus kriterijus, tai palapinės medžiagos kokybė. Rekomenduotina rinktis specializuotus turistinių prekių gamintojus. Taip žinosite, kad visa produkcija yra pagaminta kokybiškai ir tarnaus ilgus metus. Svarbu, kad palapinės būtų pritaikytos oro sąlygoms. Juk keliaujama ne tik į šiltus kraštus, profesionalūs keliautojai renkasi kalnus, kuriuose dažnai būna minusinė oro temperatūra. Kiek gali kainuoti palapinė? Klausimas, kuris yra vienas dažniausiai pateikiamas. Tai visiškai suprantama. Kada nusprendžiate ruoštis kelionei ir reikia nusipirkti daug turistinių prekių, natūralu, kad svarbi produkcijos kaina. Taigi, profesionalios palapinės gali kainuoti labai įvairiai. Kainos prasideda nuo 35 Eur ir didėja iki 300 Eur. Tiksli kaina, priklausys nuo palapinės dydžio, audinių ir kitų parametrų.

Palapinės karkasas

Be abejo, perkant palapinę, svarbu išsirinkti tokia, kuri bus ne tik patogi transportuoti, tačiau galėsite lengvai ją surinkti. Kiekviena palapinė turi karkasą, kuris priklausomai nuo palapinės dydžio, modelio skiriasi savo konstrukcija. Daugelis profesionalams skirtų palapinių yra gaminamos naudojant tik aukštos kokybės medžiagas. Šiuo atveju, palapinės karkasui yra naudojami aliuminio lydinio vamzdeliai. Jie yra tvirti. Stabiliai išlaiko palapinės formą. Kiekvienam klientui rekomenduojame rinktis tokias palapines, kurių konstrukcija yra nesudėtingai surenkama. Klauskite specialistų patarimo prieš pirkdami palapinę. Priklausomai nuo oro sąlygų, kur bus naudojama palapinė, bus reikalingas skirtingas palapinės karkasas. Ar visos palapinės lengvai surenkamos? Kaip jau minėjome, vienos palapinės surenkamos greičiau, kitoms surinkti reikia daugiau laiko. Viskas priklauso nuo palapinės gamintojo ir modelio.

Ką reikia žinoti renkantis palapinę?

Visas turistinis inventorius turi būti pritaikytas jūsų kelionei. Negali būti per sunkus, nes bus nepatogu keliauti. Kokie palapinės matmenys geriausi? Bendrų geriausių palapinės parametrų nėra. Palapinės dydis turi būti pasirinktas individualiai. Daugelis palapinių gamintojų siūlo didelį asortimentą. Kokia palapinė yra atspari drėgmei? Kokie yra „Husky“ palapinių tipai? Daugiau informacijos apie palapines rasite šioje nuorodoje: http://husky.lt