Kaip pasirinkti vaikišką patalynę

Nesvarbu, ar tai yra lovelė, vaikiška lova, ar pirmoji didelė vaiko lova, jūsų vaiko lova yra vieta, kur jie praleis daug laiko miegodami kiekvieną naktį. Štai kaip pasirinkti vaikišką patalynę, kad įsitikintumėte, jog parinkote teisingai ir kad būtų maksimaliai išpildytos jūsų vaikų saldžiausios svajonės.

Pasirinkite lengvesnį audinį kūdikio patalynei.

Kūdikiai sunkiau reguliuoja savo kūno temperatūrą naktimis, todėl svarbu savęs paklausti: „Ko reikia vaikiškoms patalynėms?“ Atsakymas yra paprastas, tiesiog lovelėje neturėtų būti nieko kito, kaip saugi paklodė ant čiužinuko.

Įsitikinkite, kad patalynė yra patogi!

Vaiko oda yra ypač jautri, todėl pagalvokite apie audinį. Kvėpuojanti medvilnė yra puikus sprendimas. Taip pat patikrinkite patalynės pluošto kiekį, kad įsitikintumėte, jog jūsų mažylis nėra alergiškas, pvz., vilnai ar sintetiniams pluoštams.

Pasirinkite reikiamo dydžio paklodę ir įsitikinkite, kad ji puikiai tinka lovai.

Jei paklodė yra per maža, ji nuslinks nuo kampų, o jeigu bus per didelė tuomet susibanguos ir vaikui bus nepatogu. Pasirūpinkite iš anksto, kad vėliau nereiktų pergyventi, ir išsirinkite atsakingai tinkamą patalynės komplektą. Be to, pirmoji vaiko patalynė dažnai nusako ir kokia ji bus vaikui paaugus, kai ateis laikas keisti.

Įsitikinkite, kad patalynę lengva vayti

Patalynė gali išsipurvinti taip greitai, kad nespėsite susigaudyti. Nesvarbu, ar tai yra vaiko ar vieno iš vaikų nelaimingas atsitikimas, kažkas galbūt išsiliejo lovoje, todėl lengvai valoma patalynė palengvins kiekvieno gyvenimus. Patariame vengti tokių patalynių, kurias valyti galima tik sausu būdu.

Vaikų patalynės spalvos ir raštai

Daug lengviau ir pigiau pakeisti patalynę vaikui užaugus, nei pakeisti jos spalvą, raštą ar dekoravimą. Jeigu vaikas nori patalynės su dinozaurais, robotais ar gėlytėmis tai ir duokite jam tai. Šioje vietoje ginčams vietos nėra.

Tegul jūsų vaikas pasirenka patalynę

Susiaurinkite iki kelių pasirinkimų, kurie jums atrodo patogūs (tiek dizaino, tiek kainos atžvilgiu) ir leiskite jiems nuspręsti. Tai padės jiems jaustis labiau susietais su nauja lova. Niekas nesuteikia vaikui didesnio malonumo nei galimybė savo vaikiškame kambaryje turėti savo kurybinį indėlį.

Nepamirškite šių patarimų, kad tai padėtų jums primti geriausius sprendimus, kai kalbama apie savo vaiko minkštąsias prekes. Patalynė yra puikus būdas susipažinti su berniuko ar mergaitės kambariu. Ir tai yra daug paprastesnis būdas pridėti vaiko asmenybę jo kambaryje nei keisti visus vaikų kambario baldus.

Puikų vaikiškų patalynių ir kitų produktų asortimentą rasite www.4kedutes.lt